Placówki Edukacyjne

NIEPUBLICZNE SZKOŁY PODSTAWOWE "KLASA DLA ASA"

JAKI JEST NASZ CEL

Celem funkcjonowania Niepublicznej Szkoły Podstawowej ” Klasa dla ASA” jest edukacja, która pozostawia trwały ślad i widoczne rezultaty w dalszej przyszłości naszych absolwentów. Nasza szkoła ukierunkowana jest na indywidualny rozwój każdego ucznia. Cała kadra pedagogiczna dba o to, by nasi uczniowie osiągali najlepsze wyniki w nauce, rozwijali swoje zainteresowania, talenty, pasje i aspiracje życiowe. Nie wszystkie uzdolnienia, jakie drzemią w człowieku, ujawniają się od razu. Dzieci często potrzebują czasu, aby odkryć swoje talenty i powołanie.

Szkoła „Klasa dla ASA” nie zmusza, a inspiruje, niczego nie narzuca. Daje czas na decyzje, obserwuje i poznaje. Pozwalamy na eksperymenty i podejmowanie wyzwań, jesteśmy wsparciem i zapewniamy właściwe, zindywidualizowane warunki rozwoju.

Nasze placówki:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Klasa dla ASA” w Radlinie ul. Orkana 25
Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Klasa dla ASA” w Wodzisławiu Śląskim ul. Bogumińska 22 B / 22 C

Obecnie prowadzimy kształcenie w zakresie klas 1- 3. Od roku szkolnego 2025/2026 będziemy kształcić również uczniów klas 4-8.

PROWADZIMY EDUKACJĘ:

• dla wszystkich dzieci klas I-III
• dla uczniów z autyzmem, zespołem Aspergera,
• dla uczniów z autyzmem i z niepełnosprawnością intelektualną,
• dla dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną,

Atutami naszych placówek są:

• 4-5 osobowe klasy ,
• indywidualne podejście oraz program zajęć ściśle dostosowany do możliwości każdego dziecka,
• nowoczesna infrastruktura i bogata baza szkoły,
• doświadczona i wykwalifikowana kadra, otwarta na potrzeby dzieci i ich problemy,
• wsparcie dla rodziców.

Odziały klasowe: